Sveiki,

mums labai malonu pranešti, kad septintasis „Fleet & Mobility EXEX“ forumas vyks 2019 m. kovo 19 d. renginių komplekse „Vilnius Grand Resort“ (Ežeraičių g. 2, Vilnius).

Netrukus pristatysime forumo programą, kuri bus skirta pardavimų ir administravimo skyrių bei automobilių parkų vadovams ir logistikos direktoriams – visiems, valdantiems mobiliąsias komandas ir automobilių parkus.

Šių metų renginyje nagrinėsime:
  • kokią įtaką automobilių parkų valdymui daro naujausi teisiniai reikalavimai;
  • kokios yra naujausios mobilaus darbo valdymo tendencijos;
  • kokios yra geriausios automobilių parkų valdymo praktikos;
  • kokias galimybes suteikia informacinės technologijos, valdant automobilių parkus ir mobilius darbuotojus;
  • kaip valdyti žmogiškuosius resursus mobiliose organizacijose.
Patariame registruotis jau šiandien – forume galės dalyvauti tik 100 sprendimų priėmėjų. Tai atlikti galite paspausdami šią nuorodą.

Tad kviečiame pasižymėti savo kalendoriuose „Fleet & Mobility EXEX“ forumo datą: 2019 m. kovo 19 d. nuo 9.00 val. iki 15.30 val.
Image
Iki pasimatymo!

Organizatorių vardu,
Greta Urman
„Confent LLC“

Partneriai

Pranešėjai

 
 
Image
Virginijus Sinkevičius
Lietuvos Respublikos ūkio ministras
Netrukus pristatysime ir kitus pranešėjus

Programa

Image

9.00 Registracija ir rytinė kava

Image

9.30 Forumo pradžia

Greta Urman
Forumo ,,Road Transport EXEX” organizatorė

Programėlė

Kad forumo metu galėtume stebėti programą, užduoti klausimus pranešėjams bei organizuoti susitikimus su forumo partneriais ir svečiais, naudosime „Worksup“ programėlę. Ja naudotis galėsite ir jūs, savo išmaniojo telefono interneto naršyklėje įvedę adresą app.worksup.com bei įrašę renginio identifikacijos kodą (Event ID): ROAD20.
Image

Registracija

Dalyvio mokestis. Forumas skirtas tik kviestiniams svečiams. Kviestinių svečių dalyvio mokestį padengs forumo partneriai.

Registracija. Jei el. laišku ar paštu gavote ypatingo svečio kvietimą, prašome registruotis į forumą nurodytoje paskyroje.

Prašymas dalyvauti. Jei kvietimo negavote, tačiau norėtumėte dalyvauti forume, siųskite prašymą į greta@confent.com.

Atsisakymas dalyvauti. Suprantame, kad planai gali keistis. Atsisakyti dalyvauti forume galėsite bet kuriuo metu. Apie pasikeitimus prašome informuoti mus iki kovo 18 d. šiuo el. paštu: greta@confent.com.

Privatumo politika. Čia galite susipažinti, kaip mes saugome ir analizuojame duomenis, kuriuos pateikiate registracijos metu. Čia taip pat galite palikti savo kontaktus, jei norite gauti forumo naujienas. Mums jūsų duomenys bus reikalingi jei negalėsite šiais metais dalyvauti forume, bet norėsite gauti pristatymų medžiagą po renginio bei sulaukti kvietimo į forumą kitais metais.

Kontaktai. Visus klausimus, susijusius su ,,Fleet & Mobility EXEX“ forumu, siųskite Gretai Urman – greta@confent.com.

0
įmonių vadovų

Vardas ir pavardė*

Asmeninis el. pašto adresas*

Asmeninis telefono numeris*

Organizacija*

Pareigų pavadinimas*

Organizacijos adresas*

Indeksas ir miestas*

Norėčiau el. paštu gauti kvietimą į konferenciją ir informaciją apie pasikeitimus.*
TaipNe

Sutinku, kad mano pateikti duomenys būtų saugomi ir tvarkomi organizatorių pagal privatumo politiką.*

Vieta

Šeštasis „Fleet Mobility EXEX“ forumas vyks renginių komplekse ,,Vilnius Grand Resort" (Ežeraičių g. 2, Avižienių sen. Vilnius).

„Vilnius Grand Resort“ renginių kompleksas yra vos 20 minučių kelio nuo miesto centro. Erdvi golfo klubo automobilių stovėjimo aikštelė sutalpins visus automobilius.
Image

Įvertinimo anketa

 

Apie mus

„Confent“ – tai konferencijų ir rinkodaros kompanija, organizuojanti įkvepiančius verslo bendradarbiavimo renginius Baltijos šalyse. Pastaraisiais metais „Confent“ rengė išorines konferencijas ir renginius tokių įmonių darbuotojams, kaip „Danske Bank“, „Swedbank“, „Nordea“, „Bigbank“, „Coop Eesti“, „Microsoft“, „Tallink“. Mes taip pat artimai bendradarbiaujame su tokiomis asociacijomis, kaip Estijos telekomunikacijų ir informacinių technologijų asociacija. Palaikome ryšius ir su Talino technologijos universitetu. Mūsų integruotos rinkodaros platforma „EXEX“ leidžia sujungti įvairias įmones visoms joms svarbiais klausimais. „EXEX“ rinkodaros platforma jau naudojasi „Peugeot“, „Scania“, „Telia“, „MasterCard“, „Ingenico“, „ALD Automotive“, „Swedbank“, „Audi“, „Neste“ ir kitos kompanijos.
Privatumo politika. Čia galite susipažinti, kaip mes saugome ir analizuojame duomenis, kuriuos pateikiate registracijos metu. Čia taip pat galite palikti savo kontaktus, jei norite gauti forumo naujienas. Mums jūsų duomenys bus reikalingi jei negalėsite šiais metais dalyvauti forume, bet norėsite gauti pristatymų medžiagą po renginio bei sulaukti kvietimo į forumą kitais metais.
Confent LLC veikla apjungia edukacią ir pramogą su tikslu ugdyti ir įkvėpti verslo profesionalus. E-mail greta@confent.com