Hea otsustaja!

Fleet & Mobility EXEX foorum toimub juba kuuendat korda. Seekordne sündmus leiab aset 21. märtsil Balti Jaama Ootepaviljonis. Foorumi partneriteks on Peugeot, ALD Automotive ja Fleet Complete.

Konverentsil räägime järgnevast:
  • Kuidas mõjutab autoparkide haldamist seadusandlus?
  • Millised on uued suunad autoparkide ja töötajate mobiilsuse korraldamisel?
  • Kuidas juhivad oma töötajate liikumist kõige nutikamad organisatsioonid?
  • Millised infotehnoloogia uuendused võimaldavad kulusid säästa ja tulusid kasvatada?
  • Kuidas edukalt juhtida müügi-, hooldus- jt mobiilseid tiime?
Registreeruda tasub esimesel võimalusel, sest saame võõrustada vaid 100 osalejat.
Image
Korraldajate ja partnerite nimel

Endrik Randoja
Confent

Partnerid

Esinejad

 
 
Image
Urmas Vaino
ERRi saatejuht,
foorumi moderaator
Uusi esinejaid lisandub jooksvalt

Programm

Image

9.00 Hommikukohv, registreerimine ja partnerite ekspo

Image

9.30 Foorumi avamine

Endrik Randoja
Confent OÜ tegevjuht

Rakendus

Foorumil kasutame Worksup rakendust, millega saab jälgida programmi, küsida esinejatelt küsimusi ning leppida kokku kohtumisi konverentsi partnerite ja külalistega.

Avage rakendus siit või sisestage oma nutitelefoni veebilehitsejas aadress app.worksup.com ja EVENT ID: ROAD22.

Märgake, et loodav profiil on seotud teie seadmega ja topeltprofiilide vältimiseks soovitame luua profiili sama seadmega (näiteks nutitelefon), mida kasutate foorumil.

Image

Registreerumine

Osavõtutasu: Foorumil osalemine on võimalik ainult kutse alusel. Kutsutud erikülaliste osalustasu on tasunud foorumi partnerid.

Registreerimine: Kui olete saanud erikülalise kutse e-posti või tavaposti teel, palun registreerige end osalejaks kasutades kõrvalolevat vormi.

Kutse taotlemine: Kui te ei ole kutset saanud, kuid sooviksite foorumil osaleda, palun saatke taotlus aadressile endrik@confent.com.

Osalemisest loobumine: Osalemisest saate loobuda teatades sellest e-kirja teel margot@confent.com hiljemalt 19. märtsiks 2019. Ette teatamata osalemisest loobumise korral jätab korraldaja endale õiguse esitada registreerunule arve arvestusliku osalustasu 300+km ulatuses.

Kontakt: Kui registreerumisel tekib küsimusi, pöörduge margot@confent.com.
0
otsustajat

Ees- ja perekonnanimi*

Personaalne e-posti aadress*

Personaalne telefoninumber*

Organisatsiooni nimi*

Ametinimetus*

Organisatsiooni postiaadress*

Indeks ja linn*

Soovin, et mulle jagatakse e-posti teel antud foorumi olulisi sõnumeid ja kutsutaks ka edaspidi minu eriala puudutavale konverentsile.*
JahEi

Foorumil osalemiseks annan loa sisestatud andmete edastamiseks korraldajatele ja nende töötlemise vastavalt privaatsuspoliitikale*

Asukoht

Fleet/Mobility EXEX foorum toimub ajaloolises Tallinna Kultuurikatlas, Põhja pst 27a. Kohale saab mugavalt ühistranspordiga - peatus „Linnahall":
  • Trammid nr 1 ja 2
  • Bussid nr 3 ja 73
Parkimine: Kultuurikatla ümbruses on võimalik parkida kolmes tasulises parklas. Tegemist on Linnahalli ümbruses olevate parklatega, mis on tasulised ning asuvad kesklinna tsoonis. Esimesse parklasse pääseb Kultuurikatla maja ja Circle K vahelt, teise Kalasadama tänava kaudu ning kolmandasse Logi ja Rumbi tänavalt. NB! Parklatel on erinevad haldajad ja hinnad, mistõttu palun jälgida vastavaid märgistusi. Parkimisalade kaardi leiab siit.
Image

Tagasiside

 

Meist

Confent on konverentsi- ja turundusettevõte, mis korraldab inspireerivaid ja professionaale kokku viivaid sündmuseid kolmes Balti riigis. Confent on viimase viie aasta jooksul korraldanud suuri kliendi- ja sisekonverentse nimekatele ettevõtetele nagu Danske Bank, Swedbank, Bigbank, Coop Eesti, Microsoft, Tallink jt. Samuti teeme koostööd ühendustega nagu ITL, Eesti Koolijuhtide Ühendus ja Innove ning Tallinna Tehnikaülikool. Ühisturundusplatvormi EXEX raames korraldame sündmuseid koostöös firmadega nagu Peugeot, Scania, Telia, Mastercard, Ingenico, ALD Automotive, Michelin, Swedbank, Audi, Neste jpt.
Siin saate tutvuda EXEX ja Confenti sündmuste privaatsuspoliitikaga ning liituda kutsete saajatega.