Kokkuvõte

Partnerid

Swedbank on universaalpank pakkudes teenuseid oma koduturgudel Rootsis, Eestis, Lätis ja Leedus nii eraisikutele kui ka ettevõtetele. Meie eesmärk on aidata kaasa sellele, et inimeste ja ettevõtete rahaasjad oleksid pikaajaliselt korras. Balti riikides on Swedbankil kokku ligi 2,5 miljonit eraklienti ning 148 000 äriklienti. Swedbank on Eestis välja andnud 1 090 000 pangakaarti, mis moodustab Eestis kasutatavatest kaartidest üle 60%. Swedbanki külge on Eestis ühendatud üle 13 000 makseterminali ning hoiame turuliidrina maksekaartide teenindamises üle 60% turuosa. Meie terminalides pangakaartidega teostatud tehingute eest jõuab raha kaupmehe kontole juba järgmisel päeval. Panustades makselahenduste kvaliteedile ja tugevale järelteenindusele on meie professionaalne tugi kaupmehele tagatud nii makselahenduste kasutuselevõtul kui kogu koostöö vältel.
Andmed: Swedbanki statistika 01.09.2015
Hansab on juhtiv innovaatiliste ärilahenduste pakkuja panganduse, jaekaubanduse, transpordi ja avaliku sektori valdkondadestegutsedes Balti riikides, Soomes ja Valgevenes. Hansab pakub riikidevahelist teenindusvõrku. Üle Baltimaade tegutseb 16 kontorit, mistõttu saab Hansab tagada kõrge teenuste kvaliteedi olenemata asukohast. Põhilisteks teenusteks on arendustegevus, projektijuhtimine ja installatsioon ning täielik müügijärgne tugi. Hansabi tootevalik on väga lai ja ettevõte teenindab juba üle 60 000 seadme. Hansab on ametlik koostööpartner rohkem kui sajale tarnijale üle maailma.
Ingenico Group on usaldusväärne partner jaekaupmehe ning kliendi vahel, kelle eesmärgiks on tehingute tehnilist keerukust vähendada ja rikastada sealjuures kliendikogemust. Ingenico on olnud globaalne makselahenduste tööstuse liider juba üle 30 aasta. Ettevõte pakub nutikaid, usaldusväärseid ja turvalisi lahendusi, mis toetavad äri kõigil tasanditel: poes, e-poes ja mobiilis.
Tehnoloogiaettevõte MasterCard on maksete valdkonna globaalne liider. MasterCard on olnud üle neljakümne aasta ettevõtluse liikumapanevaks jõuks, muutes maailmamajandust turvalisemaks, efektiivsemaks ning läbipaistvamaks kõigile osapooltele. MasterCardi innovatiivsetest toodetest ja lahendustest saavad osa tarbijad, kaupmehed, äripartnerid ja valitsusorganid üle kogu maailma. Need tooted ja lahendused on loodud selleks, et teha meie kõigi elu lihtsamaks. MasterCard ja Swedbank on strateegilised koostööpartnerid ning hoolitsevad selle eest, et MasterCardi uusimad makselahendused ja -tooted pakuksid Eesti kaupmeestele ja tarbijatele maksimaalset väärtust.

Meist

Tugeva sisu ja väga võimekate esinejate kokkupanemise võime, atraktiivsete ja inspireerivate töövormide kasutamine ning sündmuste ladus korraldus. Need kolm suurepäraselt ja tulemuslikult teineteist täiendavat võimekust iseloomustavad tegijaid juhtimis- ja liidrikoolituste-konverentside vedamisel. Koostööd oleme teinud juba Tartu Juhtimiskonverentside ajast, üle 12 aasta.

Raivo Vare, majandusekspert ja ettevõtja

EXEX tuleneb inglisekeelsest sõnast executives ja EXEX foorumid toovad kokku erinevate valdkondade tippotsustajad. EXEX foorumid toimuvad kõigis Baltimaades ja sellepärast on ka foorumite nimi rahvusvahelise kõlaga. EXEX foorumite initsiaator on konverentsiettevõte Confent, kes korraldab foorumid tihedas koostöös partnerorganisatsioonidega. Confenti klientideks-partneriteks on organisatsioonid nagu Danske Bank, Swedbank, Nordea Bank, Tallink, Møller Auto, Ecofleet, Scania, Neste, MasterCard, Ingenico, Samsung, ITL, EAS, Eesti Koolijuhtide Ühendus jpt. Vaata ka teisi Confenti viimase aja sündmuseid: