Küsimuste korral võtke
julgelt ühendust:
Margus Joa
margus@confent.com

Image
Image
Image
Image

Logo -> ASAP

Partneri logo kasutatakse läbivalt sündmuse turunduses, materjalidel ja lavakujunduses. Palun logo vektorformaadis (.ai; .pdf; .eps).

Põhimotiiv -> 12.08

Põhipartnerilt on oodatud konverentsi põhimotiiv, mida kasutatakse konverentsi kodulehel, kommunikatsioonis ja lavakujundusel. Motiiv peab olema seotud hariduse ja tehnoloogiaga ning võimaldama sündmuse ja partnerite logode paigutamist motiivile põhielemente varjamata (foto). 

Esineja -> 12.08

Partneril on õigus 20 minuti pikkusele ettekandele, mis lisaks väärtust kogu programmile ja kuulajaskonnale ning ei oleks otsene müügikõne. Korraldaja aitab teema ja esineja ettevalmistamisel. Palun saata ettekande teema ja mõned sisupunktid, esineja täisnimi, foto ja tema kontaktandmed.

Image
Image

Bänner kodulehele -> 1.08 

Palun saatke oma kodulehele sobiva bänneri mõõdud pikslites, et saaksime teile toota konverentsi bänneri, millega saate tõsta esile oma osalust konverentsi partnerina. Konverentsi meilijaluse, mida saab kasutada sihtrühmaga suheldes, oma logoga leiate siit.

Sihtrühm -> jooksvad täiendused oodatud!

Partneril on õigus tutvuda kutsutavate külaliste nimekirjaga ja lisada andmebaasi oma külalisi (kuni 100 uut kannet), kes ei ole teiste partnerite konkurendid. Esimesi lisakandeid palume 15. juuniks, täiendavad kanded on oodatud kogu suve jooksul.

Top Tips -> 12.08

Partneri esinejalt oodatakse 10 konkreetset soovitust (top tips), mis on sisuliselt tema ettekande lühikokkuvõte. Soovitused lisatakse sündmuse trükiväljaandesse.

Reklaamleht ehk Value Proposition Sheet -> 12.08

Korraldaja koostab konverentsi trükise, mida jagatakse konverentsipäeval ning mille veebiversioon on hiljem kättesaadav ka neile, kes ei saanud kohapeale tulla.

Partnerid saavad oma panuse konverentsi trükisesse anda reklaamlehe ehk Value Proposition Sheeti kujul, mille parameetrid on järgmised:

• 2-poolne, 200mm X 200mm, 5mm ääris
• 4/4 värvid, PDF-fail

Kontaktpunktilaud -> 22.08

Partnerile toodetakse külalistega kontaktide loomiseks kontaktpunktilaud (kõrgus=110cm, läbimõõt=70cm), mida ilmestab bränditud PVC suuruses 2000mm x 1100mm. Partnerilt ootame PVC kujundust - palun saatke kujundus PDF-failina. Disainimisel palume arvestada, et PVC painutatakse ümber laua ja kinnitatakse tagant ca 100mm ülekattega.

Image
Image

Kontaktpunktiekraan -> 22.08

55-tollisel kontaktpunktiekraanil on võimalik näidata .ppt esitlusi, demosid, reklaame või ettevõtet tutvustavat videot (ilma helita) või muid visuaalseid materjale, mis kannavad partneri sõnumit ja identiteeti. Materjal on ekraanil kogu päeva jooksul. Palume saata ekraanil näidatav materjal kuvasuhtes 16:9. Eelistatud formaadid on: .ppt; .mov; .mpeg; .jpg.

Osalejad ja eesmärgid -> 1.09

Partneril on õigus kaasata seitse (7) osalejat oma organisatsioonist, kelle põhieesmärgiks on konverentsi külalistega kliendisuhte hoidmine ja loomine. Palun saatke osaleja ja organisatsiooni täisnimi nimesiltide ettevalmistamiseks. Partneri tiimil on hea võimalus kohtuda korraldajaga vähemalt nädal enne konverentsi, saamaks täpsemat ülevaadet konverentsist ning partneri esindajate eesmärkidest enne, konverentsi ajal ja pärast.