Endrik Randoja, Confent

F oorumil tasub osaleda, kui soovid teada, mis toimub 2016. aastal jaekaubanduses ja teenustesektoris, kuidas arenevad makselahendused – eeskätt mobiilsed ja kontaktivabad maksed, mis toimub e-kommertsi valdkonnas ning mida sellest kõigest arvavad kliendid.

Hoogsa rütmiga päev koosneb huvitavatest vestlustest praktikutega, ekspertide ettekannetest ning loomulikult omavahelisest kogemuste vahetamisest. Sündmus päädib aasta silmapaistvaima makselahenduse tunnustamisega.

Foorumile on oodatud kõik, kes jaekaubanduses, hotellides ja restoranides, meelelahutuse ja transpordi valdkonnas puutuvad kokku kontseptsiooni arendamisega, kliendikogemuse juhtimise ning maksetega. Foorumil osalemine on kutsete alusel ja seega on kohal tõsised tegijad.

Kokkuvõte

Tagasiside

Täname, et osalesite Payment Solutions EXEX Makselahenduste Otsustajafoorumil. Palun võtke 5 minutit, et avaldada foorumi kohta arvamust. Teie arvamus on meile oluline!

Kas Payment Solutions EXEX-il osalemine oli Sulle tööalaselt kasulik?

Kas Urmas Simsoni ettekanne "Millised on majandusarengud 2016. aastal ja kuidas need mõjutavad jaesektorit?" oli Sinu jaoks kasulik ja/või huvitav?

Kas Raulis Üksvärava ettekanne "Millised EL-i regulatsioonid lähiajal jõustuvad ja kuidas need kaupmeest mõjutavad?" oli Sinu jaoks kasulik ja/või huvitav?

Kas Piotr Waśi ettekanne "Millised on konktaktivabade maksete lähituleviku tehnoloogilised innovatsioonid?" oli Sinu jaoks kasulik ja/või huvitav?

Kas Björn Salomon-Sörenseni ettekanne "Milline on kontaktivabade maksete kogemus välismaalt, nii kaupmehe kui kliendivaates?" oli Sinu jaoks kasulik ja/või huvitav?

Kas Alar Alumaa ettekanne "Kuidas mPOS aitab kaardimaksed massidesse viia ning kaupmeest kliendiga lähendada?" oli Sinu jaoks kasulik ja/või huvitav?

Kas ümarlaud "Millised on jaesektori arengud 2016. aastal?" oli Sinu jaoks kasulik ja/või huvitav?

Kas Richard Hammondi ettekanne "Milline on jaekaubanduse, teenustesektori ja maksete lähitulevik?" oli Sinu jaoks kasulik ja/või huvitav?

Kuidas sai päeva juhtimisega hakkama moderaator Endrik Randoja?

Kuidas jäid rahule toimumiskohaga?

Kuidas jäid rahule toitlustusega?

Mida arvad Otsustajafoorumi raamatust?

Millise otsustajafoorumi partneriga oli teil kasulikke ja/või huvitavaid vestluseid? (võite valida mitu)

Mis oli Otsustajafoorumi juures parim?

Mis oleks võinud olla paremini?

Millised on Teie ootused järgmisele Makselahenduste Otsustajafoorumile?

Nimi (soovi korral)

Programm

9.00 Registreerimine, hommikukohv ja partnerite ekspo

9.40 Millised on majandusarengud 2016. aastal ja kuidas need mõjutavad jaesektorit?

Urmas Simson

Krediidiportfelli valdkonnajuht, Swedbank

10.10 Millised EL-i regulatsioonid lähiajal jõustuvad ja kuidas need kaupmeest mõjutavad?

Raulis Üksvärav

Head of Baltic Acquiring Products, Swedbank Grupp

10.40 Vaheaeg

11.10 Millised on konktaktivabade maksete lähituleviku tehnoloogilised innovatsioonid?

Piotr Waś

Piirkonna juht Poolas ja Balti riikides, Ingenico

11.40 Milline on kontaktivabade maksete kogemus välismaalt, nii kaupmehe kui kliendivaates?

Björn Salomon-Sörensen

Suurklientide osakonna direktor, MasterCard

12.10 Kuidas mPOS aitab kaardimaksed massidesse viia ning kaupmeest kliendiga lähendada?

Alar Alumaa

Tegevjuht, Ellore

12.45 Lõuna, partnerite ekspo

13.45 Ümarlaud: Millised on jaesektori arengud 2016. aastal? Näited teenustesektorist ja jaekaubandusest.

Argo Virkebau

Tegevdirektor, Tele2 Eesti

Andrus Ossip

Juhatuse esimees, Elron

Kai Realo

Peadirektor, Statoil Fuel & Retail Eesti

Ümarlaua osalejaid lisandub jooksvalt

14.45 Milline on jaekaubanduse, teenustesektori ja maksete lähitulevik?

  • Kuidas mõjutavad tarbijate muutunud ootused jaekaubanduse arengut?
  • Millistelt online ja off-line kaubanduskontseptsioonidelt tasuks õppida?
  • Kuidas mõjutab jaesektori areng inimeste harjumusi oma ostude eest tasuda?

Richard Hammond

Smart Circle konsultatsioonifirma asutaja ja bestselleri Smart Retail autor

Richard Hammond toetab jaesektori ettevõtteid alates kontseptsiooni ja formaadi loomisest, jätkates klientide kaasamise ja turundusteemadega ning lõpetades jaekaubanduse tulevikuvisiooniga. Richard on Briti saartel enimmüüdud jaekaubandusõpiku Smart Retail autor. Raamatut on tänaseks tõlgitud 15 keelde. Sel aastal ilmub tema uus raamat Modern Retail Management. Enne konsultandikarjääri oli Richard ligi kaks aastakümmet ise kaupmees. Rohkem infot Richardi ja tema firma Smart Circle kohta leiate järgmiselt lingilt: http://www.smart-circle.com/.

15.45 Aasta Makselahenduse tunnustamine

16.00 Makselahenduste Otsustajafoorumi lõpp

Partnerid

Swedbank on universaalpank pakkudes teenuseid oma koduturgudel Rootsis, Eestis, Lätis ja Leedus nii eraisikutele kui ka ettevõtetele. Meie eesmärk on aidata kaasa sellele, et inimeste ja ettevõtete rahaasjad oleksid pikaajaliselt korras. Balti riikides on Swedbankil kokku ligi 2,5 miljonit eraklienti ning 148 000 äriklienti. Swedbank on Eestis välja andnud 1 090 000 pangakaarti, mis moodustab Eestis kasutatavatest kaartidest üle 60%. Swedbanki külge on Eestis ühendatud üle 13 000 makseterminali ning hoiame turuliidrina maksekaartide teenindamises üle 60% turuosa. Meie terminalides pangakaartidega teostatud tehingute eest jõuab raha kaupmehe kontole juba järgmisel päeval. Panustades makselahenduste kvaliteedile ja tugevale järelteenindusele on meie professionaalne tugi kaupmehele tagatud nii makselahenduste kasutuselevõtul kui kogu koostöö vältel.
Andmed: Swedbanki statistika 01.09.2015
Hansab on juhtiv innovaatiliste ärilahenduste pakkuja panganduse, jaekaubanduse, transpordi ja avaliku sektori valdkondadestegutsedes Balti riikides, Soomes ja Valgevenes. Hansab pakub riikidevahelist teenindusvõrku. Üle Baltimaade tegutseb 16 kontorit, mistõttu saab Hansab tagada kõrge teenuste kvaliteedi olenemata asukohast. Põhilisteks teenusteks on arendustegevus, projektijuhtimine ja installatsioon ning täielik müügijärgne tugi. Hansabi tootevalik on väga lai ja ettevõte teenindab juba üle 60 000 seadme. Hansab on ametlik koostööpartner rohkem kui sajale tarnijale üle maailma.
Ingenico Group on usaldusväärne partner jaekaupmehe ning kliendi vahel, kelle eesmärgiks on tehingute tehnilist keerukust vähendada ja rikastada sealjuures kliendikogemust. Ingenico on olnud globaalne makselahenduste tööstuse liider juba üle 30 aasta. Ettevõte pakub nutikaid, usaldusväärseid ja turvalisi lahendusi, mis toetavad äri kõigil tasanditel: poes, e-poes ja mobiilis.
Tehnoloogiaettevõte MasterCard on maksete valdkonna globaalne liider. MasterCard on olnud üle neljakümne aasta ettevõtluse liikumapanevaks jõuks, muutes maailmamajandust turvalisemaks, efektiivsemaks ning läbipaistvamaks kõigile osapooltele. MasterCardi innovatiivsetest toodetest ja lahendustest saavad osa tarbijad, kaupmehed, äripartnerid ja valitsusorganid üle kogu maailma. Need tooted ja lahendused on loodud selleks, et teha meie kõigi elu lihtsamaks. MasterCard ja Swedbank on strateegilised koostööpartnerid ning hoolitsevad selle eest, et MasterCardi uusimad makselahendused ja -tooted pakuksid Eesti kaupmeestele ja tarbijatele maksimaalset väärtust.

Osalemine

Osalemine Payment Solutions EXEX-il on kutsete alusel. Kui olete saanud personaalse kutse e-posti või posti teel, palun registreerige end osalejaks kasutades kõrvalolevat vormi esimesel võimalusel, sest saame võõrustada vaid kuni 100 makselahenduste tippotsustajat. Kui te ei ole kutset saanud kuid sooviksite foorumil osaleda, palun saatke taotlus aadressile endrik@confent.com. Kutsutud külaliste osalemise eest tasuvad foorumi partnerid. Registreerimisele järgneval tööpäeval saadame teile registreerimiskinnituse. Kui kinnitust selle aja jooksul ei saabu, palun andke teada margot@confent.com, et tagada registreerumise õnnestumine.

Ees ja perekonnanimi*

Personaalne e-posti aadress*

Personaalne telefoninumber

Organisatsiooni nimi*

Organisatsiooni postiaadress*

Indeks ja linn*

Asukoht

Ühistransport sündmuskeskusesse SpaceX

Sündmuskeskus asub Tallinnas Ülemiste City linnakus Keevise 6 (tähistatud kaartidel punase täpiga). 

– Linnaliini bussid nr 7, 15, 45 ja 65
Peatus: Dvigateli ja Lõõtsa
Busside sõidugraafikud leiad veebiaadressilt soiduplaan.tallinn.ee.

– Trammid nr 2 ja nr 4
Peatus Majaka põik. Seejärel suunduda üle jalakäijate silla, kust Ülemiste Citysse on 320 meetrit.

– Ülemiste City buss
Ülemiste City käivitas 2007. aastal linnaku töötajatele oma bussiliini. Buss sõidab marsruudil: Tammsaare tee, Siili (Sõpruse pst), Taksopark (Kristiine Keskuse ees), Vabaduse Väljak, Kunstiakadeemia, Autobussijaam (Tartu mnt), Ülemiste City.

Parkimine sündmuskeskuse SpaceX läheduses

– Sündmusekeskuse kõrval, Keevise tn 4a, 5, 6 ja Lennujaama tee 5, asub Europark’i parkimisala. Parkimistsoon on EP85. Parkimine on tasuline, 2 tundi tasuta, fikseerides parkimise algusaja kellaga. Tariif iga alustatud 30 minuti eest 0,5 €; 6 €/24h.

– Ülemiste City linnakus asuvad suured autoparklad (parkimisala EP 90), mis mahutavad kokku ligi 2000 sõiduautot. Linnaku külalistele on parkimiskellaga parkimine EP 90 parkimisalal 2 h tasuta. 
Tariif iga alustatud 30 min 0,5 €; 3 €/24h.

– Sündmuskeskusest 200m kaugusel asub Ülemiste Keskuse parkimismaja (sissepääs Suur-Sõjamäe teelt), kus on kohti enam kui 600-le autole ning seal on parkimine tasuta. Tasuta on ka parkimine Ülemiste keskuse ees laiuvas väliparklas.

– Valukoja parkimismajas (Valukoja 4C) on tasuline parkimine. Tariif on iga alustatud 30 minuti eest 1 € ja 24 h – 13 €.

Meist

“Tugeva sisu ja väga võimekate esinejate kokkupanemise võime, atraktiivsete ja inspireerivate töövormide kasutamine ning sündmuste ladus korraldus. Need kolm suurepäraselt ja tulemuslikult teineteist täiendavat võimekust iseloomustavad tegijaid juhtimis- ja liidrikoolituste-konverentside vedamisel. Koostööd oleme teinud juba Tartu Juhtimiskonverentside ajast, üle 12 aasta.”

Raivo Vare, majandusekspert ja ettevõtja
EXEX 2014
PAYMENT SOLUTIONS EXEX
FINANCE ESTONIA INTERNATIONAL FORUM
PROPERTY MANAGEMENT EXEX
MICROSOFTI HARIDUSKONVERENTS
ENTERPRISE MOBILITY EXEX
SWEDBANK CARD PAYMENT FORUM
LIIDRITE FOORUM
CAR FLEET EXEX
HARIDUSJUHTIDE AASTAKONVERENTS
TRUCK FLEET EXEX

Confenti tiim on konverentse korraldanud 15 aastat. Lisaks avatud konverentsidele oleme korraldanud konverentse ettevõtetele nagu Swedbank, Danske Bank, Nordea Pank, Microsoft, Volkswagen, MasterCard, Scania, Samsung jne. Uuenduslik EXEX foorum viib kokku valdkonna juhtivad kliendid ja teenusepakkujad ning aitab viljakas miljöös luua uut äri.

Confent LLC is an edutainment company dedicated to develop and inspire professionals at work. Contact us: Pargi Str. 23, EE-11620 Tallinn, Estonia. E-mail endrik@confent.com