Partnerid

Swedbank Eesti

Swedbank on universaalpank pakkudes teenuseid oma koduturgudel Rootsis, Eestis, Lätis ja Leedus nii eraisikutele kui ka ettevõtetele. Meie eesmärk on aidata kaasa sellele, et inimeste ja ettevõtete rahaasjad oleksid pikaajaliselt korras. Balti riikides on Swedbankil kokku ligi 2,5 miljonit eraklienti ning 148 000 äriklienti. Swedbank on Eestis välja andnud 1 090 000 pangakaarti, mis moodustab Eestis kasutatavatest kaartidest üle 60%. Swedbanki külge on Eestis ühendatud üle 13 000 makseterminali ning hoiame turuliidrina maksekaartide teenindamises üle 60% turuosa. Meie terminalides pangakaartidega teostatud tehingute eest jõuab raha kaupmehe kontole juba järgmisel päeval. Panustades makselahenduste kvaliteedile ja tugevale järelteenindusele on meie professionaalne tugi kaupmehele tagatud nii makselahenduste kasutuselevõtul kui kogu koostöö vältel.
Andmed: Swedbanki statistika 01.09.2015

Hansab on juhtiv innovaatiliste ärilahenduste pakkuja panganduse, jaekaubanduse, transpordi ja avaliku sektori valdkondadestegutsedes Balti riikides, Soomes ja Valgevenes. Hansab pakub riikidevahelist teenindusvõrku. Üle Baltimaade tegutseb 16 kontorit, mistõttu saab Hansab tagada kõrge teenuste kvaliteedi olenemata asukohast. Põhilisteks teenusteks on arendustegevus, projektijuhtimine ja installatsioon ning täielik müügijärgne tugi. Hansabi tootevalik on väga lai ja ettevõte teenindab juba üle 60 000 seadme. Hansab on ametlik koostööpartner rohkem kui sajale tarnijale üle maailma.

Tehnoloogiaettevõte MasterCard on maksete valdkonna globaalne liider. MasterCard on olnud üle neljakümne aasta ettevõtluse liikumapanevaks jõuks, muutes maailmamajandust turvalisemaks, efektiivsemaks ning läbipaistvamaks kõigile osapooltele. MasterCardi innovatiivsetest toodetest ja lahendustest saavad osa tarbijad, kaupmehed, äripartnerid ja valitsusorganid üle kogu maailma. Need tooted ja lahendused on loodud selleks, et teha meie kõigi elu lihtsamaks. MasterCard ja Swedbank on strateegilised koostööpartnerid ning hoolitsevad selle eest, et MasterCardi uusimad makselahendused ja -tooted pakuksid Eesti kaupmeestele ja tarbijatele maksimaalset väärtust.

Asukoht

Makselahenduste otsustajafoorum Payment Solutions EXEX toimub sündmuskeskuses SpaceX, Ülemiste City linnakus, aadressil Keevise 6, Tallinn.

Kohale saab mugavalt ühistranspordiga:

 • Bussid nr 7, 15, 45, 49, 65 – peatus „Dvigatel“
 • Trammid nr 2 ja 4, peatus „Majaka põik“
 • Rongid, peatus „Ülemiste“. Sõiduplaanid http://elron.ee/

Parkimine sündmuskeskuse läheduses:

 • Keevise tn 4a, 5, 6 ja Lennujaama tee 5, asub Europark’i parkimisala (tsoon EP85). Parkimine on tasuline, 2 tundi tasuta, fikseerides parkimise algusaja kellaga. Tariif iga alustatud 30 minuti eest 0,5 €; 6 €/24h;
 • Ülemiste City linnakus asuvad suured autoparklad (parkimisala EP 90). Linnaku külalistele on parkimiskellaga parkimine 2 h tasuta.
 • Tariif iga alustatud 30 min 0,5 €; 3 €/24h.
 • Sündmuskeskusest 200m kaugusel asub Ülemiste Keskuse parkimismaja (sissepääs Suur-Sõjamäe teelt), kus on kohti enam kui 600-le autole ning seal on parkimine tasuta. Tasuta on ka parkimine Ülemiste keskuse ees laiuvas väliparklas.
 • Valukoja parkimismajas (Valukoja 4C) on tasuline parkimine. Tariif on iga alustatud 30 minuti eest 1 € ja 24 h – 13 €.
SpaceX parkimise kaart
SpaceX asukoha kaart

Meist

Raivo Vare, majandusekspert ja ettevõtja

Tugeva sisu ja väga võimekate esinejate kokkupanemise võime, atraktiivsete ja inspireerivate töövormide kasutamine ning sündmuste ladus korraldus. Need kolm suurepäraselt ja tulemuslikult teineteist täiendavat võimekust iseloomustavad tegijaid juhtimis- ja liidrikoolituste-konverentside vedamisel. Koostööd oleme teinud juba Tartu Juhtimiskonverentside ajast, üle 12 aasta.

 • EDUCATION EXEX
 • Industry 4.0 in Practice
 • Danske Liidrite Foorum
 • Summit
 • Payment Solutions EXEX
 • Haridusjuhtide Aastakonverents
 • Road Transport EXEX